Hodnocení klientů

Na této stránce si můžete přečíst, co o nás říkají naši spokojení klienti, u kterých jsme už prováděli stavební práce. Doufáme, že se zařadíte mezi ně.

Firmu Profistav Czech s.r.o. jsme oslovili ve výběrovém řízení na stavbu RD v Líbeznících. Rozhodovali jsme se dle těchto parametrů: cena, kvalita dříve provedených staveb, rozsah a kvalita řemeslníků při subdodávkách, přístup firmy k zakázce. Po vyhodnocení jednotlivých nabídek jsme uzavřeli smlouvu s touto stavební firmou a zahájili tak stavbu RD, která probíhala s ohledem na počasí dle harmonogramu prací. Samozřejmě se při stavbě domu vyskytly i menší problémy, ale ty byly řešeny ze strany paní Dubovické vždy promptně. Za nás tedy mohu tuto firmu doporučit i případným dalším zájemcům o stavbu RD a paní Dubovické tímto přejeme mnoho dalších spokojených klientů. Angelovi, Líbeznice

Dovoluji si tímto způsobem doporučit tuto firmu. Dělali mi novou střechu. Vše skvěle probíhalo, moc šikovní řemeslníci a výborný přístup jak dělníků, tak i vedení-paní Dubovické.

Ráda bych zpětně poděkovala společnosti PROFISTAV Czech s. r. o., která mi v roce 2010 stavěla RD na klíč. Vše fungovalo jak mělo, ale co je nejlepší, pořád vše perfektně funguje. Děkuji paní Dubovické za zařízení všech dokladů a zdárně dokončenou kolaudaci. Mohu jen a jen doporučit.

Firma Profistav s.r.o., mně udělala rozvod vody a topení v RD. S prací jsem byl spokojen a doporučuji všem. Slušné chování, výborná organizace a kvalitně odvedená práce. Mám s touto firmou již jednu dobrou zkušenost a to při výměně střešní krytiny před 2 lety. Všem doporučuji.

Vřele doporučuji spolupráci s Profistavem s.r.o., specielně za spolehlivost, lidský přístup a kvalitu provedené práce,. Výborná zkušenost!!!

Ráda bych touto cestou poděkovala firmě Profistav Czech za opravu střechy. Z řemeslníků bych zvlášť ocenila práci pokrývačů a zedníků. Firma nám promptně zajistila i montáž nového hromosvodu včetně revize, což jsme velmi ocenili. Finální cena byla po započítání více a méně prací minimálně odlišná od původní smluvní ceny. Oprava probíhala řádně, veškeré změny a připomínky byly zapisovány do stavebního denníku. Je to už druhá spolupráce s toutu firmou a zatím jsme vždy byli spokojeni.

Velmi bychom chtěli poděkovat firmě PROFISTAV, která nám staví domeček, za jejich obětavost a precizní práci, kterou odvádějí. Měli jsme velikou smůlu na předchozí firmu, která nám měla původně stavět a skoro před stavebním povolením nám abnormálně zvýšili rozpočet, takže jsme od smlouvy byli nuceni odstoupit. Naštěstí jsme ale objevili firmu PROFISTAV a s jejich ochotou, jednáním, přístupem k práci, je teď pro nás radost sledovat, jak nám domeček roste před očima. Patří jim obrovský dík. S klidným svědomím můžeme tuto firmu doporučit komukoli dalšímu. Budete v dobrých rukou. (-:

Říká se, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník. Nevěřili jsme, že v Čechách stavební firma, které bychom tuto referenci mohli potvrdit, ještě vůbec existuje. O to víc jsme rádi, že na tuto jehlu v kupce sena jsme vůbec narazili. Firmě Profistav a jejím čtyřem mušketýrům patří velký dík. Pocit z dobře odvedené práce jim může leckdo závidět a my se těšíme, že těchto pocitů budou moci u nás ve Lhotě nabývat i do budoucna.

Firma u nás prováděla montáž střešních oken a zateplení půdních prostor včetně sádrokartonu. Krásná práce!! Mohu jen doporučit. Děkuji

Vážení, chtěla bych touto cestou poděkovat vedení firmy „PROFISTAV.CZECH.cz“ za spozorský příspěvek na sportovní aktivity dětí naší mateřské školy. Velmi si vážíme příspěvku, kteý tato firma věnovala a tím dětem umožnila zúčastnit se předplaveckého kurzu. Věříme v další spolupráci s touto firmou. Mgr. Benešová Marcela – vedoucí MŠ

Dobrý den, chci Vám velmi poděkovat za skvěle odvedenou práci(demontáž staré a montáž nové střechy). Vše proběhlo v termínu a bez komplikací. Jako firmu Vás mohu jen a jen doporučit. Děkuji. S pozdravem Jana Svobodová a Marek Šimek

Dovoluji si tímto způsobem doporučit tuto firmu. Dělali nám kompletní zateplení včetně nové střechy a fasády. Nebyli žádné komplikace. Také je firma zapsaná v zelené úspoře a to usnadnuje veškeré jednání pro projekt v rámci nízkoenergetické stavby.

Líbí se Vám, co zde vidíte? Ozvěte se nám