O nás

Kdo jsme?

PROFISTAV Czech s.r.o. – stavební společnost

Jsme stavební společnost s působností nejen v  hlavním městě Praha, ale i pro Ústecký a Středočeský kraj.

PROFISTAV Czech s.r.o. – je stavební společnost se sídlem v Praze a Litoměřicích. Jsme mladá dynamická stavební firma s cílem prosadit se na trhu, který je v současné době přesycen a přeplněn nejrůznějšími „odborníky“ v oboru stavebnictví.

Tato firma se zpočátku specializovala na oblast střešních plášťů, ale postupem času a s velkou poptávkou trhu rozšířila svoji působnost na prakticky celou oblast stavebnictví a obchodu. A tak dnes muže nabídnout klientům jak kompletní projekty domů na klíč , přes rekonstrukce objektů až po různé stavební  (zednické, sádrokartonářské, izolatérské ) , instalatérské , elektrikářské práce a poradenské služby, dále pak rekonstrukce objektů, realizace stavebních konstrukcí, montáž a výstavba střech, půdní vestavby a jiné stavební práce. V posledních letech se naše zaměření ještě rozrostlo i o inženýrské stavby. Od roku 2009 je firma zapsána v programu Zelená Úsporám. Na Naši firmu se můžete vždy spolehnout!

Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě a proto se budeme snažit splnit všechna Vaše přání do nejmenších detailů.

Stavíme domy, budujeme Vaše domovy.

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS

icon04

JSME ODBORNÍCI NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ

icon04

MÁME PROFESIONÁLNÍ ODBORNÝ TÝM

icon01

JSME SPOLEHLIVÍ, RYCHLÍ A KVALITNÍ

icon01

VÍME JAK DĚLAT
PRÁCI DOBŘE

icon03

DOKÁŽEME REALIZOVAT NEJRŮZNĚJŠÍ STAVBY

icon03

V OBLASTI STAVEBNÍ ČINNOSTI TAKÉ RÁDI PORADÍME

Pokud jste našli, co jste hledali, ozvěte se nám